Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Yılbaşı Etkinlikleri

Yılbaşı Etkinlikleri

Yeni yıl, bireyler kadar kurumlar için de kutlanması fırsatlarla dolu bir etkinliktir. Yeni yılla, yeni hayaller, yeni hedefler tazelenirken aynı zamanda, geride bırakılan yılın da değerlendirmesinin yapılabileceği önemli bir gündür.

Şirketler, çalışanları ve ailelerinin bir arada olduğu bu güzel başlangıcı, Ahmet Keklik Event Office organizasyonunda şölen havasında unutulmaz bir etkinliğe dönüştürebilirsiniz.

Yılbaşı Mekân Süslemeleri ve Etkinlikleri hizmetlerimiz arasında, özel sanatçı gösterileri, dans gösteri ve showları, lazer ce hava fişek gösterileri, Noel baba konseptlerinde giydirilmiş personellerle servis ve hediyeler ve unutulmaz lezzette yeni yıl menüleriyle catering hizmetlerinde profesyonel servisler üretiyoruz.

Yılbaşı Mekân Süslemeleri ve Etkinliklerinde her bütçe için birbirinden farklı konseptlerde hizmetler üretiyoruz. Yeni yıl etkinlikleriniz için profesyonel sahne düzenleri, ışık ve ses sistemleri ve farklı konseptlerde mekân süsleme hizmetlerimizi referanslarımızdan inceleyebilirsiniz.

Başa Dön