Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Gezici Tercüme Sistemleri

Gezici Tercüme Sistemleri

Uluslararası kongre ve toplantı organizasyonlarında katılımcıların tek bir dilden konuşarak, organizasyonların başarılı ve kalıcı olma ihtimalini arttırmak için Simultane Çeviri Hizmetine ihtiyaç duyulur. Bürokrasi değeri yüksek organizasyonlarda 32 farklı dilde bilgi kaybına uğramadan Simultane Çeviri Hizmeti veriyoruz.

Simultane Çeviri Hizmeti üretirken, açık ve kapalı tüm mekânlarda sorunsuz bir şekilde çalışabilen en son teknolojiler kullanıyoruz. İlgili hizmeti üretirken, kullanılan çeviri kabinlerinde yüksek çalışma kalitesi, havalandırma ve rahat çalışabilecek ortamlar sağlıyoruz.

Gelişen teknolojilerle birlikte çeviri yapan personelin, çeviri kabinlerine bağlı kalmadan, CD kalitesinde ses iletimi ile çeviri hizmeti verebileceği Gezici Tercüme Sistemlerine de sahibiz. Gezici Tercüme Sistemleri organizasyonların ve etkinliklerin her noktasında çeviri hizmetini kusursuz olarak yerine getirebilecek kabiliyet sunmakla beraber, daha verimli çeviri hizmeti ortamı sağlamaktadır.

Organizasyonlarda kullandığımız, Gezici Tercüme Sistemlerimiz ile üstün bir dinleme deneyimi için gelişmiş dijital teknoloji, güvenli kızılötesi dağıtımla yüksek ses kalitesi, aydınlatmadan kaynaklanan parazitlerden etkilenmeme ve 32 kanala kadar kolay seçim alternatifi sunulurken, ergonomik ve alıcı tasarımı konferans sistemleriyle kusursuz entegrasyon avantajları sunmaktadır. Bu nedenle sahip olunan en son teknoloji, Gezici Tercüme Sistemleri kusursuz Simultane Çeviri Hizmeti veriyoruz.

Başa Dön