Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Kuruluş Yıldönümü Organizasyonları

Kuruluş Yıldönümü Organizasyonları

Kuruluş Yıldönümü Organizasyonları, şirketler için her yıl düzenlenme önemi olan etkinliklerdir. Firmaların kuruldukları ilk günden günümüze, hedeflerine büyüyerek ilerleyen firmalar içinse daha büyük anlamı vardır. Her yıl yakalanan hedeflerin hangi şartlarda, nasıl başarıldığını, firma kültürü ve geleneklerinin aktarılabildiği, başarılı çalışanların ödüllendirildiği fırsatların sunulduğu önemli bir etkinliktir.

Ahmet Keklik Event Office, onlarca başarılı Kuruluş Yıldönümü Organizasyonu gerçekleştirmiş, profesyonel bir etkinlik yönetim şirketidir. Etkinlik gecesinin niteliğini, ister mütevazı bir partiyle, ister yüzlerce katılımcının olduğu devasa bir kutlamayla tercih edebilirsiniz. Beklentinize göre organize olabilen teknik ve insan kaynağı yeterliliğimizle organizasyon firmanız olarak profesyonel çözümler sunuyoruz.

Kuruluş Yıldönümü Organizasyonlarınızda catering hizmetlerinden, ışık ve ses hizmetlerine, görüntü sistemlerinden, sanatçı ve sahne gösterilerine ve profesyonel prodüksiyon hizmetlerine kadar uçtan uca tüm hizmetleri tek noktadan yönetebilen avantajlarla profesyonel etkinlik yönetim hizmetleri sunuyoruz.

Başa Dön