Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Sahne & Mekan Düzenlemeri

Ahmet keklik Event Ofis, Sahne ve Mekân Süsleme hizmetlerinde, her organizasyon için birbirinden şık göz alıcı ve organizasyon yapısına uygun tasarımlar üretir. Üretilen tüm tasarımlar kendi içinde bir yapıya ve bu yapı arkasında bir planlamaya sahip olursa mutlak memnuniyet oluşturur.   

Her organizasyon için uyguladığımız tasarımlar, organizasyon ruhunu ve verilmek istenen izlenimi doğru yansıtır. Bir Sahne ve Mekân Süsleme düzenlenmesinde kullanılacak malzemeler, mekânın özelliğine göre de değişiklik gösterir. Bu nedenle organizasyonun konusu da malzeme seçimini etkileyen ana faktörlerden biridir. Bir organizasyonun çeşidi; zaman, yer, hedef kitle ve etkinlikleri ile bütün bir çalışma olduğu için tasarım yapılırken tüm bu özellikler dikkate alınmaktadır.

Organizasyon sektöründe sahip olduğumuz tecrübeyle, etkinlik ve organizasyonlarınız için talep edeceğiniz Sahne ve Mekân Süsleme hizmetlerimizde aynı mekân için birden fazla tasarım alternatifi üzerinde çalışma yapılarak müşterilerimize sunulur.

Sahne ve Mekân Süsleme Hizmetlerimizde, kaliteli malzeme kullanımı yapılırken, modern, şık ve göz alıcı renk ve tasarımlarla, organizasyon ruhunu en iyi şekilde yansıtacak konseptler oluşturulur. Beklentilerinizin tam karşılığı için Sahne ve Mekân Süsleme tasarımcılarımızla görüşürken referans çalışmalarımızı da incelemenizi öneriyoruz.

Sahne & Mekan Düzenlemeri
Başa Dön