Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Piknik Organizasyonları

Teknolojik çağın yeni iş modellerinin hızlı bir şekilde gelişme göstermesi, işletmelerin, sosyal, kültürel ve kurumsal yaşamlarında da önemli değişiklikler oluşturmuştur. Bu durum, var olan etkinliklere teknolojik olanaklar ve enerjik planlamaları da kullanarak yeni aktivitelerin oluşturulmasına neden olmuştur.

Piknik Organizasyonları, kurum içinde aynı binada çalışan yâda, kurum dışında coğrafi olarak birbirinden uzak partnerler arasında doğrudan bir iletişim sağlamak, sinerjiyi kuvvetlendirmek, aidiyet duygusunu güçlendirmek, kurum içindeki takım ruhunu harekete geçirerek güçlendirmek için düzenlenmektedir.

Piknik Organizasyonları ile bir araya gelen çalışanlar, birbirini daha yakından tanıma şansı bulurlar. Her tanışma bir paylaşım doğurur. Çalışanlar arasında oluşan ortak anılar, oluşturulan güven ortamında hem birey hem de takım olarak performanslarını arttıracak bir aktivitede yer almış olurlar.

Ahmet Keklik Event Office, kurumların Piknik Organizasyonlarında uçtan uca çözümler sunarak, eğlenceli, eğitici ve anılarla dolu mutlu aktiviteler yaşamanızı sağlar.

Piknik Organizasyonları
Başa Dön