Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Havai Fişek & Lazer & Proteknik Sistemler

Havai Fişek, Lazer Ses, ışık, görüntü sistemleri ve proteknik uygulamalar, hemen her organizasyonda olması gereken teknik hizmetlerdendir. Bu sistemler organizasyonları desteklemek ve unutulmaz bir şölen haline getirmek amacıyla kullanılması zorunlu teknolojik donanımlardır.

Havai Fişek, Lazer ve Proteknik Sistem gereksinimleri, yapılacak, konferans, kongre, seminer, ürün lansman ve relansmanlar, açılışlar, özel kutlamalar ve benzeri tüm organizasyonlarda, mekan büyüklüğü, katılımcı sayısı, hedeflenen görüntü yüksekliği, akustik özellikler, mekanın yalıtım özellikleri ve sayamayacağımız onlarca teknik ayrıntı, ancak yerinde yapılan incelemelerle doğru olarak belirlenebilir.

Tüm organizasyonlarınızın, beklediğiniz etkiyi oluşturabilmesi, showların doğru zamanlamalarla planlamaya uygun hareket etmesi, talep edebileceğiniz özel görsel efektlerle doğal manzara görünümü, yansıma sis ya da firma logoları, ışık olarak istenilen renkte ve müzikle senkronize hareket eden lazerlerin gösterilerinin zamanlamalarıyla beklenen etkiyi yaratabilmesi için, teknik olarak uzman insan kaynağına ve teknolojik Havai Fişek, Lazer ve Proteknik Sistem donanımlarına ihtiyaç duyar.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman insan kaynağımızın sürekli eğitimlerle güncel olması, her organizasyon için son teknoloji ürünlerle kullanmamız, her gösteri organizasyonumuzun şölen havasında geçmesini sağlamıştır.

Havai Fişek & Lazer & Proteknik Sistemler
Başa Dön