Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Piknik ve Panayır Organizasyonları 

Piknik ve Panayır Organizasyonları 

Modern şehir hayatının ağır baskısı, günlük yaşamda doğa ile iç içe yaşama arzusu üretir. Özellikle yoğun iş yaşamından bunalmış çalışanlar, aileleriyle, dostlarıyla, iş arkadaşlarıyla keyifli bir hafta sonu ya da stresli çalışma günlerinden sonra dostlarıyla birlikte eğlenceli saatler geçirmek için pikniklere, gezilere, şenliklere, festivallere katılma ihtiyacı hissederler.

Firmalar bu beklentiyi ve yapılacak Piknik ve Panayır Organizasyonlarının yaratacağı pozitif motivasyonun etkilerini çok iyi analiz ettikleri için, yılda bir kez bile olsa piknik organizasyonları düzenlerler. Kurum yöneticilerinin, çalışanlarının başarılı ve verimli bir çalışma sergilemeleri için aileleri ile biraraya gelerek kaynaşmalarını sağlayan aynı zamanda, personelle iletişim kurmanın yollarından biri olarak da görülen Piknik ve Panayır Organizasyonlarını beklentiler doğrultusunda, katılımcı sayısı ve katılımcı kitle özelliklerine göre, onlarca farklı konseptler arasından seçilmesiyle profesyonel olarak düzenlemekteyiz.

Piknik ve Panayır Organizasyonlarında organizasyon etkinlikleri ve malzemeleri, müzik ve ses sistemleri, ulaşım ve catering hizmetleri dâhil tüm etkinlik gereksinimlerini sahip olunan tecrübeyle, mutlak memnuniyet ve organizasyon alanından mutlu ayrılan personeller için üretiyoruz.

Başa Dön