Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Simultane Tercüme Hizmetleri

Simultane Tercüme Hizmetleri

Küreselleşen dünyada, teknolojinin inanılmaz gelişimi, mesafeleri kısalttığı gibi, hedef pazarlara daha hızlı ulaşabilme talebini doğurmuştur. Sınırların ortadan kalkmasıyla birlikte ülkeler arasında ilişkiler artmış ve bu durumun doğal sonucu olarak, kongre, seminer ve konferansların daha sık yapılmasını doğurmuştur.

Simultane Tercüme Sistemleri, uluslararası ilişkilerin her aşamasında farklı dil ve kültürler arasında yazılı sözlü iletişimi sağlayan, uygulama alanlarına göre kendi içinde uzmanlaşma ve profesyonellik isteyen hizmetler olarak karşımıza çıkmaktadır. Teknoloji alanında son yıllarda yaşanan gelişmeler, ülkemizin teknoloji transferiyle özellikle kaliteli çevirmenler ve teknolojilerine ihtiyacı da arttırmıştı.

Ahmet Keklik Event Office, teknolojiye yaptığı yatırımlarla,  Simultane Tercüme Sistemlerinde son teknoloji ekipmanlarla hizmet üretmektedir. Gerek yüksek çalışma standartlarına sahip tercüme kabinleri, gerek CD kalitesinde ses iletebilen kulaklık ve mikrofonlar ve söz konusu sistemleri uzmanlık derecesinde sıfır hatayla çeviri yapan tercümanlarıyla her yıl onlarca başarılı operasyon yürütmektedir.

Gezici Tercüme Sistemleri sayesinde de, sunumun yapıldığı alanda kalma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor. Simultane Çeviri hizmetleri, yoğun bilgi ve birikim gerektiren, dikkat ve tecrübe isteyen bir hizmettir. Ahmet Keklik Event Office, sahip olduğu yüksek teknoloji Simultane Tercüme Sistemleri ile her organizasyonun beklentisini karşılayan uman kadrosuyla başarılı hizmetler üretir.

Başa Dön