Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Ülkemizde bizler için oldukça önemli ve bir o kadar özel günlerden bir diğeri de Sünnet Düğünüdür. Oğlunuzun çocukluktan erkekliğe ilk adımı olarak görülen bu özel günde de beklentiler biraz yüksek olur. Sünnet Düğünü Organizasyonlarında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri bizimle organize edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, bu özel günün tüm akışlarını sizin onayladığınız plan ve programa göre organize ederken, siz günü kahramanı ve misafirlerinizle gururlu bir aile olarak keyifle bu özel günü yaşarsınız.

Sünnet Düğünü Organizasyonu için talep edilebilecek, profesyonel catering hizmetlerinden, müzik, ses ve ışık sistemleri, lazer ve havai fişek gösterileri, sanatçı ve dans grubu organizasyonları, mekân süslemeleri ve daha birçok detayı bizim organizasyonumuzla çözebilirsiniz.

Sünnet kahramanımız için birbirinden farklı taht modelleri, palyaço ve animasyon gösterileri, düzenleyebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda Osmanlı kültürüne uygun mehteran takımları ve vazgeçilmez sünnet yatakları yine tercihinizle Sünnet Düğünü Organizasyonunuz için hazırlanabilir.

Palyaço, çizgi film kahramanları, sihirbazlar, balon ve köpük şovları ve daha bir eğlenceli sahne gösterileri çocukları eğlendirirken, sizde misafirlerinizle ilgilenip, Sünnet Düğünü Organizasyonunuzun gururla keyfini çıkarabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu
Başa Dön