Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Okul Etkinlik ve Süslemeleri

Okul Etkinlik ve Süslemeleri

Okul Etkinlik ve Süsleme hizmetlerimizi uzun yıllara dayanan tecrübemizle üretiyoruz. Okul etkinlikleri, yeni başlangıçların ilk günleri olması nedeniyle çok özel günlerdir. Mezuniyet Törenleri, Mezuniyet Baloları, Kep Törenleri, Yaş Kütüğüne Plaket Çakma, Kep Ve Cübbe Giyme Törenleri, Mezuniyet Yemekleri, mezuniyet mekân süslemeleri profesyonel hizmet ürettiğimiz etkinliklerdir.

Okul Etkinlik ve Süsleme hizmetlerini üretmeden önce, etkinliğin yapılacağı öğrenci yaş grupları ve etkinlik yapılacak mekânların önceden izlenmesi önemli detaylardır. Eğitim kurumunun durumu, ışıklandırma, ses düzenleri, prodüksiyon ekip ve ekipmanlarının konumlandırılması, catering hizmetleri, mekan süslemeleri, sahne kurulumu ve düzenleri gibi okul etkinliklerinde uçtan uca tüm hizmetleri tek noktandan yönetebilme avantajları sunuyoruz.

Okul Etkinlik ve Süsleme hizmetlerinde, ekonomik bütçe alternatifleriyle, kusursuz bir organizasyon ve mutlu öğrenciler için maksimum seviyede titiz servisler üretiriz. Referanslarımızı incelemeniz, onlarca eğitim kurumunun sürekli bizleri tercih etme nedenini açıklayacaktır.

Başa Dön