Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Ramazan Eğlence ve Etkinlikleri

Ramazan Eğlence ve Etkinlikleri

Müslüman toplumlar için oldukça önemli maneviyat değerleri içeren ve Onbir Ayın Sultanı olarak görülen Ramazan Ayında, kurumlarda söz konusu manevi değerleri, birlik ve beraberlik, dayanışma, hoşgörü ve paylaşım duygularını şirket çalışanları ve ailelerini bir araya getirdikleri Ramazan Eğlence ve Etkinlikleri ile yaşatmak için organizasyonlar düzenlerler.

Ramazan Eğlence ve Etkinlikleri için, birbirinden farklı konseptler sunuyoruz. Eski ramazanlardaki sokak satıcılarından, orta oyunu sanatçılarına, semazen törenlerinden, tasavvuf müzik dinletilerine ve daha bir çok sahne gösterileriyle, katılımcılara unutulmaz iftar sofraları vadediyoruz. Ramazan Eğlence ve Etkinliklerinde istenen her büyüklükte organizasyon hizmeti sunabiliyoruz. Etkinlik için catering hizmetlerimle, muhteşem iftar sofraları hazırlarken, müzik, ışık ve ses sistemleriyle yine unutulmaz sahne gösterileri ile misafirlerinize ve unutamayacakları bir Ramazan gecesi yaşatabilirsiniz.

Ramazan Eğlence ve Etkinliklerinde özellikle referanslarımızı incelemenizi, müşteri temsilcilerimizin size sunumlar yapabilmesi için randevu talebi oluşturmanızı öneriyoruz.

Başa Dön