Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Ramazan Eğlence Organizasyonları

Günümüz teknolojisiyle değişen gerek iş gerekse sosyal yaşam, kültürel etkinlikleri özlenir kılmıştır. Firmalar, özellikle İslam dünyası için önemli olan Ramazan Ayı süresince, özlediğimiz gelenekleri, Ramazan etkinlikleriyle, gelecek kuşaklar için köprü oluşturan organizasyonlara yönelmişlerdir.

Onbir Ayın Sultanı olarak bilinen Ramazan Ayı, firmaların birbirinden eğlenceli ve kültürel kaynaşmayı sağlayan organizasyonlarla kutlanması için önemli bir fırsat olarak görülmüştür. Ramazan Ayı süresince, iftar yemeği organizasyonlarınızı ve birbirinden farklı temalarla Ramazan Etkinlikleriniz için alternatifler sunuyoruz. İftar menülerinizde, lezzetli yemek çeşitlerimizle birlikte hijyen ve profesyonel sunumu bir arada bulabilirsiniz. Ramazan Etkinliklerinizde, Karagöz-Hacivat oyunu, Ortaoyunu, Semazen Gösterileri, lazer gösterileri ve havai fişek gösterileriyle misafirlerinize unutulmaz bir etkinlik sunabiliriz.

Ramazan Etkinliklerinizde, iftar öncesi programla,  tasavvuf müziği dinletisi yapılırken, çocuklara yönelik tiyatro oyunlarıyla da tüm geleneksel ramazan motiflerini bir arada bulabilirsiniz. Ramazan Etkinlik programlarımızla, her büyüklükteki organizasyonlar için, mutlak memnuniyetle sonuçlanacak referanslarımızı incelemenizi öneriyoruz.

Ramazan Eğlence Organizasyonları
Başa Dön