Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Görüntü Sistemleri Kiralama

Görüntü Sistemleri Kiralama

Görüntü Sistemleri Kiralama hizmetlerimizle yeni nesil görüntü sistemleri kiralama ve kurulum hizmetleri sunuyoruz.

Günümüz iş dünyası, gerek sunumlarda, gerek reklam amaçlı prezantasyonlarda, gelişen teknolojiyle Görüntü Sistemlerinden daha verimli sonuç alabilecek beklentiler içerisine girmiştir. Görüntü teknolojilerindeki hızlı gelişme, iş dünyasındaki beklentileri, özellikle yeni ürün tanıtımları, bayi toplantıları ve reklam mecrası olarak kullanabilecekleri yeni alternatiflerle pazarlama çalışmalarındaki görsel desteği en üst seviyeye yükseltmiştir.

Ahmet Keklik Event Office,  kurumsal organizasyonlardaki başarılı referansları oluştururken, gelişen teknolojiye yaptığı yatırımlardan büyük ölçüde yararlanmaktadır. Bir projenin tanıtımı, bir ürün lansmanı, bir eğitim süreci yada büyük bir reklam mecrası olarak kullanabileceğiniz Görüntü Sistemleri hizmetimizle profesyonel servisler sunuyoruz.

Tüm kurumsal organizasyonlarda, her mekan büyüklüğüne, etkinlik yada organizasyonun başarı derecesine yüksek katkı sağlayacak teknolojik donanıma sahibiz.

Görüntü Sistemleri hizmetlerimiz yanında, organizasyonlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz ve görüntü sistemlerini destekleyen, ışık ve ses sistemleri, proteknik servisler ve tüm ofis ekipmanlarını tek elden yönetebileceğiniz avantajlarla sunuyoruz.

Başa Dön