Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Sahne ve Mekan Düzenlemeri

Sahne ve Mekan Düzenlemeri

Kurumsal firma organizasyon ve etkinliklerinde, müşteri istek ve beklentileri de göz önünde bulundurularak, etkinliğin yapılacağı mekânın verimli ve estetik şekilde kullanılabilmesi için, mekân özellikleri incelendikten sonra uygun tasarım alternatifleri oluşturulur. Ahmet Keklik Event Office, kurumsal organizasyon projelerinde Sahne ve Mekân Düzenleme Hizmetlerinde mutlak kusursuz proje yönetiminin temelinde de bu titiz analizler yatar.

Kurumsal etkinlik ve organizasyonların ihtiyaç ve beklentilerine özgün tasarımlarla, Sahne ve Mekân Düzenleme hizmetleri üretilerek müşteri memnuniyeti sağlarız. Her organizasyon farklı beklenti ve ruhu barındırır. Organizasyonun amacına uygun Sahne ve Mekân Düzenleme Hizmeti üretilirken, mekânın özelliğine göre açık yâda kapalı olması, organizasyonun sahne beklentileri ve daha birçok ihtiyaca göre, ışık ve ses sistemleri, müzik sistemleri, görüntü sistemleri, oturma düzenleri, süsleme ve diğer detaylar konumlandırılır.

Ahmet Keklik Event Office,  Sahne ve Mekân Düzenleme Hizmeti üretirken, sadece düzenlemenin yapılacağı mekânın teknik özelliklerini değil, organizasyonun çeşidi ve konusunu da dikkate alırken, teknik-fonksiyonel bilgiye, problem çözme ve karar verme deneyimine ve insanlar arası ilişki kurma becerisine sahip çalışanlarıyla her organizasyonun beklentisini karşılayan hizmetler üretir.

Başa Dön