Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Düğün Görüntü Sistemleri

Teknolojinin inanılmaz hızda gelişimi, eğlence ve organizasyon sektöründe de yeni donanımların üretilmesiyle beklentileri arttırmıştır. Show dünyasında kullanılan profesyonel sahneler, dev ekranlar ve görüntü sistemleri, lazer gösterileri ve ışık sistemleri artık düğün organizasyonlarında da kullanılmaya başlamıştır.

Ahmet Keklik Event Office, 14 yıllık sektörel tecrübesiyle, kurumlar için vermiş olduğu Görüntü Hizmetleri servislerini, bireysel organizasyonlar için de üretmektedir. Her yıl satın aldığı yeni teknoloji görüntü ve ses sistemleriyle, düğün organizasyonlarını, show havasında şölen coşkusuyla icra etmeye devam ediyor.

Düğün Görüntü Sistemleriyle, her sahne için farklı boyutlarda LED ekranlar, istediğiniz ölçülerde Truss kurulumu, ışık ve ses sistemleri kurulumu ve hepsinden önemli olan, söz konusu teknolojileri yöneten uzman teknik bir ekiple hizmet üretiyoruz. Organizasyonlarınızda, tüm planlamaların ince detaylarla uygulandığı, her aşamada senkronize yansıtmalarla, düğün organizasyonunuzu şölene çevirecek çözümlerimiz için sizleri bekliyoruz.

Düğün Görüntü Sistemleri
Başa Dön