Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Outdoor-Indoor Aktiviteler

Outdoor-Indoor  Aktiviteler

Ahmet Keklik Event Office olarak, Indoor ve Outdoor Aktivite alternatifleriyle, şirket binalarınızda, toplantı salonlarınızda onlarca farklı konseptle, takım çalışması alternatifleri sunan etkinlik organizasyon yönetim şirketidir.

Indoor ve Outdoor Aktivitelerimizle kurumların çözüm ortağı olurken, kurumsal ihtiyaçlarınıza uygun programı belirlemek konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahibiz. Birbirinden farklı onlarca aktiviteyle takım çalışmasını motive eden,  üretilen pozitif psikoloji ile yaratıcılığın sınırlarını zorlayan ve üretimi arttıran etkinlikler organize ediyoruz.

El sanatları atölyeleri, domino aktiviteleri, ilginç moda tasarım aktiviteleri, perküsyon aktiviteleri, karaoke takım yarışmaları, dans grupları ve daha onlarca farklı aktiviteyle, takım ruhuyla aidiyet oluşturulurken, birazda eğlence bu işin ruhunu oluşturacak.

Indoor ve Outdoor Aktivitelerimizle kurumsal firmaların alternatif aktivite çözümlerimiz ve yaratıcı fikir atölyemizin beklentilere göre ürettiği etkinlik organizasyonlarımız için müşteri temsilcilerimizin sizi ziyaret etmesini ister misiniz?

Başa Dön