Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

İftar Davetleri

İftar Davetleriniz için uzman ekibimizle, On Bir Ayın Sultanı Ramazan'da profesyonel bir organizasyon için hizmet üretiyoruz.

Ahmet Keklik Event Office, kurum ve işletmeler için vermiş olduğu İftar Davet Hizmetlerini bireysel talepler içinde vermektedir.

On Bir Ayın sultanı Ramazan Ayı süresince her bütçe için ayrı uyguladığı tema ve yemek menü çeşitleriyle, mekânın hazırlanmasından, yemek çeşitlerine, müzik dinletilerinden Ramazan Gösterilerine kadar birçok hizmeti bir arada sunmaktadır.

Misafirlerinize unutulmaz bir İftar Daveti Organizasyonu sunmak istiyorsanız, özel konseptlerimizi ve birbirinden farklı programlarımızı incelemenizi öneriyoruz.

Ramazan Ayının vazgeçilmezi, sokak satıcıları, Karagöz-Hacivat gösterileri, Semazen Gösterileri, lazer Showlarıyla unutulmaz Ramazan tatlarını aynı konseptler içerisinde sunuyoruz.

Misafirlerinize unutulmaz İftar Davetleri verebileceğiniz birbirinden farklı menü ve konseptlerimizi incelemek için müşteri hizmetlerimizin sizi ziyaret etmelerini talep edebilirsiniz.


İftar Davetleri
Başa Dön