Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Lansman ve Relansman

Lansman ve Relansman

Organizasyon hizmetlerinin temel amacı; bir kurumu profesyonel anlamda tanıtırken etkinliğe katılan bireyleri de maksimum düzeyde etkileyebilmektir. Ürün Lansmanları ve Relansman kampanyaları, hata kabul edebilecek bir hoşgörüye sahip olmayan ciddi organizasyon riskleri barındıran hizmetlerdendir.

Ahmet Keklik Event Office,  kurumsal firma organizasyonlarında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, özellikle Ürün Lansmanları ve Relansman organizasyonlarında, muhteşem sahne kurulumları, son teknoloji, ışık, ses ve müzik sistemleri ve yine her organizasyon mekânı için uygun ölçülerde yüksek çözünürlük destekli görüntüleme sistemleriyle, katılımcılar üzerinde bırakılacak en büyük etkiyi yaratacak sahne showları ve sunumlarıyla hizmet üretmektedir.

Ürün Lansmanları ve Relansman organizasyonlarında, son teknoloji ekipmanlarımız, prodüksiyon hizmetleri, catering servisleri ve uzman teknik kadromuzla, lazer, havai fişek gösterileri ile şölen havasında sunumlar oluştururuz. Her organizasyon büyüklüğüne uygun Truss kurulumu, sanatçı ve dans gösterileriyle, tercih edilen organizasyon firma kimliğimizle hizmetinizdeyiz.

Başa Dön