Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

AVM Süsleme ve Etkinlikleri

AVM Süsleme ve Etkinlikleri

Günümüzde tüketiciler, geniş mağaza çeşitlilikleri ve tüm ürünleri tek bir konumda bulabilme avantajı sunması nedeniyle günümüz alışveriş merkezlerini tercih etmektedirler.

Birçok perakende ürün çeşidinin bir araya gelmesiyle oluşan alışveriş merkezlerinde gerçekleştirilen AVM Süsleme ve Etkinlikleri ile tüketiciler mağazaya çekilirken, tüketicilerin AVM lerde kalma sürelerini arttırmak ve tekrar gelmelerini sağlamak amacıyla başvurulan önemli bir pazarlama faaliyeti haline gelmiştir. Alışveriş merkezlerinde gerçekleştirilen bu etkinlikler, oluşturdukları imaj ile birlikte müşterilerin alışverişten keyif almaları, etkinliklerden memnun kalmaları, alışveriş merkezinde daha uzun vakit geçirme isteklerini ve tekrar alışveriş merkezine gelme isteklerini arttırmaktadır.

AVM Süsleme ve Etkinlikleri ile alışveriş merkezlerinde gerçekleştirdiğimiz sahne şovları, müzik dinletileri, imza günleri, sergiler, defileler,  sokak satıcıları ve palyaçolarla yapılan gösteriler ve görkemli süslemelerle AVM müşterilerinin ilgisini çeken ve mağazalarda kalma sürelerini arttıran etkinlikler düzenliyoruz.  Düzenlediğimiz tüm etkinliklerde, oluşturulan memnuniyeti ile tüketicilerin alışveriş keyfi, mağazalarda kalma arzusu ve müşteri olma niyeti arasındaki ilişkinin pozitif etkilendiği gözlemlenmiştir.

AVM Süsleme ve Etkinlikleri gerek AVM içerisinde, gerekse AVM dışında kurulan sahnelerle, özel sanatçı sahne gösterileri, havai fişek ve lazer gösterileri balon showları ve sokak satıcılarla sempatik gösteriler düzenlerken mutlu müşteri profiline hep katkı sağlıyoruz.

Başa Dön