Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Roadshow Organizasyonları

Roadshow Organizasyonları

Roadshow Organizasyon, bir şirketin halka arzı sırasında ulusal veya uluslararası arenaya çıkarak, şık toplantılarla ve sunumlarla yapılan tanıtım organizasyon ve etkinlikler bütünüdür. Müşterilerine önemli bir duyuruyu yapabilmek, yeni bir ürünün tanıtımını yapmak, eğitim vermek, gösteri yapmak gibi amaçlarla, ilgili konularda eğitim almış uzaman bir ekibin, özel olarak tasarlanmış bir araçlarla, belirli bir route takip ederek hedef kitleye ulaşması için yapılan tanıtımlar bütününe de Roadshow Organizasyon ve Etkinlikleri denir.

Roadshow Etkinliklerinde kullanılan ve özel tasarımlarla giydirilmiş araçların bir kısmı sadece ekip malzemeleri taşımak ve giydirildikleri görsel tasarımlarla verilmek isteneni aktarmaya yarayan otobüs, minibüs ve tır gibi nakliye araçlarından oluşur. Bir kısmı ise içi özel bir amaçlar için tasarlanmış, otobüs, tır ve kamyonlardan oluşur. Roadshow Etkinliklerinizde, hedeflenen amaçlar için ister eğitim için bilgisayarlarla donatılabilir isterse sağlık taraması için, klinik ortam yaratılabilir veya demonstrasyon, numune dağıtımı, bilinirlik yaratmak için müzik ses sistemleriyle donatılmış bir platform haline dönüştürülebilir.

Roadshow Etkinlikleriniz için, araç içi ve araç dışı gerekli donanımlar sağlanırken, tanıtımın yapılacağı güzergâhlarda,  trafik, belediye gibi resmi kurumlardan izinlerin alınması, ekibin eğitilmesi ve oluşturulması, gidilen şehirlerde konaklama, animasyon, dans gösterilerinin hazırlanması gibi beklentilerinizin tamamını profesyonel yöneticilerimizin yönetiminde sağlıyoruz.

Başa Dön