Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Açılış Organizasyonları

Açılış Organizasyonları

Ahmet keklik Event Office, Açılış Organizasyonlarının kişilere ve kurumlara kattığı değeri ve prestiji, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübemizle çok iyi biliyoruz. Bu gerekçeyle, ilgili organizasyonların hazırlanışı ve yönetiminin önemini iyi bilen, en kaliteli sunumları hazırlayarak organizasyonun tüm süreçlerini profesyonel planlayarak yönetebilen tecrübeli insan kaynağına sahibiz.

Resmi-özel kurum ve işyeri açılışları, sanatsal açılışlar, organizasyon açılışları, temel atma törenleri olarak gruplandırılabilen Açılış Organizasyonlarında, kimlerin davet edileceği, programın yeri, zamanı ve senaryosu önceden belirlenmelidir.

Açılış Organizasyonlarının önemine göre programlar hazırlarız. Organizasyonda ihtiyaç duyulabilecek süsleme, cattering, ışık ve ses sistemler, lazer ve havai fişek gösterileri ile prodüksiyon hizmetlerinde üst düzey servisler üretiriz. Tüm açılışın planlanmasından yönetilmesi süreçlerini deneyimli ve uzman ekiplerimizle gerçekleştiririz. Resmi açılışlarda, protokol programının uygulanması, davetli trafiğinin yönetilmesi, program akışının koordine edilmesi, sahnenin yönetilmesi ve daha birçok hizmeti, tek noktadan profesyonel hizmet üretimi ve mutlak memnuniyet garantisiyle yaparız.

Profesyonel bir Açılış Organizasyonunda kusursuz planlama ve yönetimi için Ahmet Keklik Event Office’in referanslarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Başa Dön