Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Baby Shower

Baby Shower Partileri son dönemlerde oldukça popüler uyguladığımız bireysel organizasyonlarımızdandır. Söz konusu partiyle, aileye yeni katılmış minik üyenin mutluluğunu, yakın dost ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz eğlenceli ve sevimli bir organizasyon hazırlamış olacaksınız.

Baby Shower Partileri ile dost ve arkadaşlarınızla mutlu anları paylaşma fırsatı bulurken, aynı zamanda minik üyemiz için hazırlanmış özel tasarım konseptlerle de oldukça şık ve şirin süslemelerle de unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

Baby Shower Partinizi, belirleyeceğiniz renk ve tasarım seçeneklerimiz arasında vereceğiniz karar sonrası, tüm parti için ihtiyaç duyabileceğiniz organizasyonu sizin adınıza düzenliyoruz. Size, dostlarınızdan gelen hediyeleri heyecanla açarken, kamera ve fotoğrafçılarımıza vereceğiniz mutlu pozların keyfini çıkarmak kalıyor.

Baby Shower Organizasyonunuzda kullanabileceğiniz tüm parti malzemeleri, misafirlerinize armağan edebileceğiniz hediyeler, dekorasyon ürünleri, pasta ve süslemeleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemeleri, belirleyeceğiniz konsepte göre düzenliyoruz. Birbirinden şirin konseptlerimizi incelemek için müşteri temsilcilerimiz sizleri bekliyor.

Baby Shower
Başa Dön