Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Avm Etkinlik Organizasyonları

Metropol yaşamıyla, tüketicilerin yeni perakende alışveriş alışkanlıklarının tercih noktalarına dönüşen AVM ler, tüketici ilgisinin artmasıyla birlikte etkinliklerle ile tüketicilerin alışveriş keyfi, kalma arzusu ve müşteri olma niyetlerini arttırmaya yönelik etkinlik organizasyonları düzenleme itmiştir.

AVM lerde düzenlenen etkinlikler, tüketicileri mağazaya çekmek, tüketicilerin mağazalarda kalma sürelerini arttırmak ve tekrar gelmelerini sağlamak amacıyla başvurdukları önemli bir pazarlama faaliyeti haline gelmiştir. Alışveriş merkezlerinde gerçekleştirilen bu etkinlikler oluşturdukları imaj ile birlikte tüketicilerin alışverişten keyif alma, AVM etkinliklerden memnun kalma, alışveriş merkezinde daha uzun vakit geçirme isteklerini ve tekrar alışveriş merkezine gelme niyetlerini oluşturmaktadır.

AVM lerin sayılarındaki artış, beraberinde ciddi rekabet koşulları oluşturmuştur. Bu yüksek rekabet ortamı, günümüz alışveriş merkezlerinin etkinlik tasarımlarında çocuk, kadın ve erkeklere ilişkin çözümleyici ve etkileyici yaklaşımlar sergileme gereksinimini ortaya çıkarmıştır. Bu nedenle alışverişten sıkılan tüketiciler için oluşturduğumuz birbirinden farklı eğlencelere sahip aktivite alanlarıyla,  AVM Etkinliklerimizle alışverişten sıkılan tüketicilerin hoş vakit geçirebileceği deneyim ve hizmetler sunuyoruz.

Müşterilerinizin ilgisini çekebilecek ve etkinlik bütçelerine göre onlarca farklı tema, onlarca farklı etkinlik konsepti sunuyoruz. Müşterileriniz için birbirinden eğlenceli ve ilgi çekici AVM etkinlik konseptlerimiz için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Avm Etkinlik Organizasyonları
Başa Dön