Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Düğün Işık Sistemleri

Ahmet Keklik Event Office, kurumsal organizasyonlarda kullandığı yeni teknoloji ışık ve ses sistemlerini, özellikle Düğün Işık Sistemleri hizmetlerini, bireysel organizasyonlar için de üretmektedir. Kurumsal organizasyonlarda edinilen tecrübeyi, bireysel organizasyonlar için de uygulayarak, özellikle düğünlerin şölen havasında, Showlarla memnuniyete dönüşmesini sağlamıştır.

Düğün Işık Sistemleri sadece aydınlatmak için değil, aynı zamanda farklı renklerde farklı dekorlar oluşturularak, müzik ve sanatçıyı görsel olarak da desteklerken, müzikle senkronize hareket eden lazer gösterileriyle düğün organizasyonlarında unutulmaz görsel şölenler oluşturulmaktadır.

Sahip olduğumuz ışık sistemleri teknolojimizi ve onları uzmanca yönetebilen profesyonel teknik kadromuzla, düğün organizasyon program akışlarına birebir senkronize reflekslerle, mutlak hayranlık bırakan projeler üreterek hizmet veririz.  Her düğün organizasyon büyüklüğüne göre yeteri Düğün Işık Sistemleri ve teknik kadromuzla, kurumsal sektörlerdeki tecrübemizi, düğün organizasyonlarınızda kusursuz gösteriler için müşteri temsilcilerimizle görüşürken, referanslarımızı incelemenizi öneriyoruz.

Düğün Işık Sistemleri
Başa Dön