Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Hakkımızda

Hakkımızda

Organizasyon Sektöründe profesyonel hizmet üretme yolculuğumuza, AHMET KEKLİK EVENT OFFICE olarak 2004 yılında başladık. 2017 yılına geldiğimizde, gerek iş dünyasının hemen hemen her sektörüne, gerek kamu kurum ve kuruluşlarına, ihtiyaç duydukları her organizasyon için beklenti ve talepleri maksimum düzeyde karşılayan ve mutlak memnuniyetle sonuçlanan projelerle tercih edilen firma kimliğimizi oluşturmayı başardık.

Organizasyon projelerimizdeki başarımızı, bir etkinliği organize ederken beklentileri karşılayacak analizlerin doğru yapılmasına ve sahip olduğumuz akademik bilgilerle sürekli güncellediğimiz takım arkadaşlarımızın dinamik yapısından alıyoruz.

Organizasyon firması kimliğimizle, gelişen teknolojiyi ve müşteri beklentilerindeki değişimleri yakından takip ediyoruz. Yaratıcı fikir atölyelerimiz, her organizasyonun ruhunu, birbirinden farklı tasarımlarla mutlak memnuniyete taşır.

Sürekli gelişime açık, değişimi, işinin ana teması olarak gören profesyonel bir ekibe sahibiz. Her yıl gelişen teknolojiye yapılan ekipman yatırımı ve onları profesyonelce yönetebilen insan kaynağımızla, bireysel ve kurumsal organizasyonlarda tercih edilen firma kimliğimizle müşteri eksenimizi büyütmeye devam ediyoruz.

AHMET KEKLİK EVENT OFFICE olarak, on üç yıllık sektörel tecrübemizle, yerli ve yabancı firmalar ile resmi kurumların, temel atma ve açılış toplantıları, ürün lansman ve relansman kampanyaları, tanıtım etkinlikleri, bayi toplantıları, motivasyon gezi ve piknik etkinlikleri, outdoor-indoor aktiviteleri, incentive temalı parti ve gala gecesi organizasyonları, defile-konser-ve festival organizasyonları, reklam-kampanyaları, ulusal ve uluslararası kongre, seminer, sempozyum organizasyonları, yurtiçi ve yurtdışı fuar ve tanıtım etkinlikleri ile tüm özel davet organizasyonlarında uzman seviyede organizasyon hizmetleri üretiyoruz.

Bizi tercih etmeniz için kısaca çok nedenimiz var.

Başa Dön