Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Bayi Toplantıları

Bayi Toplantıları

Bayi Toplantıları, firmaların önemli bir ayağını oluşturan dağıtım kanallarını kaynaştırmak, geride bırakılan bir yılın yorgunluğunu atmak, yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapmak, diğer yandan da kurum içi iletişimi güçlendirmek için yapılan önemli etkinliklerdir. Bayi Toplantı etkinliklerinizi, talepleriniz doğrultusunda, yurt içi veya yurt dışında da gerçekleştirebiliyoruz.

Bayi Toplantılarında en önemli amaç, değişik şehirlerde yaşayan aynı ürünü satan dağıtım kanalı tanıştırmak, kaynaştırmak ve aralarında dayanışma ve bağlılığı güçlendirip güven duygularını geliştirmek açısından çok yararlıdır.

Ahmet Keklik Event Office, Bayi Toplantılarında, konaklama, catering hizmetleri, dekorasyon, düzenleme, teknik ekipman, aktiviteler, sanatçı organizasyonları ve ulaşım, organizasyon hizmetlerini en detaycı çözümlerle planlar ve uygular.

Bayi Toplantı Organizasyonlarınızda, sahip olduğumuz teknoloji ve profesyonel organizasyon yöneticilerimizle, beklentilerinizin tam karşılığını alabileceğiniz mutlak memnuniyet üretiriz.

Başa Dön