Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Catering Organizasyonları

Catering Organizasyonları

Ahmet Keklik Event Office, kurumların profesyonel organizasyon çözüm firması olarak, Catering Organizasyon Hizmetlerinde, gerek kalitesi, gerek sunduğu lezzetli tatları, gerekse müşteri memnuniyetini önceleyen, sektörel eğitime sahip personelleriyle profesyonel hizmetler üretmektedir.

Catering Organizasyon Hizmeti, hassasiyet isteyen, hijyen ve sunumunda tecrübe istediği gibi, kaliteli menü seçimi ve sunumu da ciddi referanslar ve tecrübe gerektiren bir hizmettir. Misafir memnuniyeti, organizasyonlarda en önemli kriterleri oluşturur. Kurumsal organizasyonlarda, gerek teknik ekipmanlar, gerekse mekan süslemesi ve prodüksiyon çözümleri kadar Catering Organizasyon Hizmetleri de ciddi önem taşır. Hizmetin kaliteli ve lezzetli menülerden oluşması ve doğru sunulması gerekir. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle onlarca firma organizasyonunda mutlak memnuniyetle sonuçlanan hizmetler oluşturduk.

Tercih edilmemizdeki başarımızı, doğru planlama, yüksek kalite standartlarında yiyecek ve içecek üreten servis sağlayıcılarla uzun yıllara dayanan iş birliğimiz ve mutlak memnuniyet üretme gayretimizden alırız. Catering Organizasyon Hizmetlerinde bizi tercih etmeniz, kusursuz bir organizasyon, başarılı sunumlar ve  misafir memnuniyetiyle sonuçlanan etkinlik deneyimi oluşturacaktır.

Başa Dön