Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Ekipman Kiralama Hizmetleri

Ahmet Keklik Event Office, uzun yıllara dayanan organizasyon sektörel tecrübesiyle, müşteri memnuniyeti oluştururken, kurumların ve bireysel organizasyonlarda ihtiyaç duyabilecekleri tüm ekipmanların, kaliteli ve üst düzey memnuniyet üretecek standartlarda kiralama hizmetlerini de sunar.

Organizasyonlarda kullanılan ekipmanlar için her yıl yenilenen teknolojiye ayak uydururken, aynı zamanda değişen beklentileri karşılayacak hizmet yatırımları da güncel tutulmaktadır. Sürekli takip edilen teknolojiyle artan yüksek beklentiler karşılanırken, organizasyonlarda görev alabilecek gösteri sanatçıları ve servis hizmeti üreten insan kaynağımızla mutlak memnuniyet için çalışırız.

Ekipman Kiralama Hizmetlerimizde, organizasyonlarda yer alan gösteri sanatçılarından, ışık ve ses sistemlerine, catering hizmetlerinden süsleme malzemelerine, etkinliklerinizde kullanabileceğiniz her büyüklükte platformdan, oyun alanlarına kadar aklınıza gelebilecek yüzlerce kalem üründe ve hizmeti, yüksek kalite ve kusursuz servis üretme garantisiyle karşılıyoruz.

Organizasyon sektöründeki başarımızı, tüm etkinlik ve organizasyonlarda kullandığımız yüksek kalite ekipman ve eğitimli insan kaynağımızın titiz çalışma enerjisinden alıyoruz. Organizasyonlarınızı uçtan uca firmamız tarafından gerçekleştirilmesini talep edebileceğinizi gibi, kısmi ekipman ve insan kaynağı hizmeti kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Ekipman Kiralama Hizmetleri
Başa Dön