Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Outdoor-Indoor Organizasyonlar

Yoğun iş temposu, trafik ve yüksek stres barındıran yeniçağın iş modelleri, şirketleri, çalışan motivasyonunu pozitif etkilemek ve aidiyet oluşturmak ve takım ruhuyla hareket ederek en zor şartlarda doğru kararı verdirebilecek etkinliklere yöneltti. Kişisel gelişim oyunlarının dinamik içi yapısını değiştirerek kurumsal eğitim programı olarak kullanılabilecek Indoor ve Outdoor aktiviteleri düzenlenmektedir. Indoor ve Outdoor organizasyonlarımız için, çalışacağımız firmalarımızı çok iyi dinleyerek doğru bir planlama sunulur. Aktivitelerin yapılacağı mekân seçimleri tercih edilir. Her aktivite için birbirinden eğlenceli ve eğitici oyunlar yâda aktiviteler seçilerek organizasyon planlanır.

Outdoor ve Indoor Organizasyonlarımızda, şirket çalışanlarını, takımlardan oluşan farklı katılımcılarla bir dizi problem çözümü ve takım ruhu gerektiren aktivite ve oyunlarının içine dâhil ediyoruz. Oyunların tamamında, zaman yönetimi, planlama, doğru iletişim, verilen kaynakların kısıtlı kullanımı, sorumluluk dağılımı, görev ve rol dağılımları yapılmaktadır. Dağıtılan görevlerle birlikte, bu takım aktivitelerle hedeflenen amaç, oyun içerisinde yaşananların iş hayatı ile doğru ilişkilendirilmesini sağlamaktır.

Outdoor ve Indoor Organizasyonlarımızda, etkinlik amacı doğrultusunda planlanan, onlarca farklı konseptlerle, motivasyon aktivitesi organize edilirken, çalışanların iş dünyasının zor koşullarında rekabet koşullarında kazanan ekipler oluşturmasını desteklemiş oluyoruz.

Outdoor-Indoor Organizasyonlar
Başa Dön