Yükleniyor...
info@ahmetkeklik.com 0(212) 217 44 06

Kına Gecesi Organizasyonu

Ahmet Keklik Event Office, birbirinden güzel ve iddialı Kına Gecesi Konseptleri ile kına gecenizi daha gösterişli ve unutulmaz hale getirebileceğiniz alternatifler sunuyor. Konseptlerden kısaca bir kaçından bahsedecek olursak, en çok tercih edilen, Hint Kına Konsepti, Osmanlı Kına Konsepti ve Oryantal Kına Konsepti yer almaktadır.

Talebiniz doğrultusunda daha önce yapmayı planladığınız farklı konseptleri de birlikte yapacağımız toplantılarla oluşturabiliriz. Kına Geceniz için ihtiyaç duyabileceğiniz, ışık ve ses sistemleri, müzik sistemleri, catering hizmetleri, Kına Gecesi kaftan ve tahtları, kına gecesi hediyeleri ve tüm kına gecesi malzemelerini talep edeceğiniz konsept doğrultusunda siz yorulmadan hazırlıyoruz.

Hint Kına Konsepti ile tüm misafirlerin de dikkatini çekeceği, klasik kına yerine motiflerle süslü kına yakılması, Osmanlı Kına Konsepti ile sultanlara yakışır Türk geleneklerine uygun saray kına geceleri ile misafirlerinizi karşılayabilir yâda dansözler eşliğinde bir parti havasında kına gecesi düzenleyerek misafirlerinizi de yerinde durduramayacak Oryantal Kına Konsepti tercih edebilirsiniz.

 Müşteri temsilcilerimiz kına gecenizin tüm organizasyonunu yönetirken, siz, sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza hiç unutamayacakları bir Kına Gecesi Organizasyonu yaşatın.

Kına Gecesi Organizasyonu
Başa Dön